2. kapitola - Magical Weed

30. května 2013 v 14:00 | Shanie |  Need You Like A Drug
Název povídky: Need You Like A Drug
Autor: Shanie
Beta-reader: Utsukushii Akumu
Fandom: 2 Broke Girls
Pairing: Max/Caroline
Pokračování: 6 kapitol
Varování: FEMSLASH, 18+ pro pozdější kapitoly


***

Na dnešní večer jsem měla naplánovanou procházku městem. A jak jsem si to naplánovala, tak jsem to taky uskutečnila. Prošla jsem se parkem Úchyláků, zabrousila na náměstí ke kašně a naházela do ní polovinu obsahu své peněženky, ale moje kroky mě nakonec zavedly tam, kam bych to opravdu nikdy 'nečekala'.

Sedla jsem si na svou nejoblíbenější barovou židličku a objednala si dvojitou whisky. Třeba tady dneska někoho ulovím a nebudu se nudit. Když jsem se tak nenápadně rozhlížela po klubu, všimla jsem si, že mě někdo pozoruje. To snad ne.

,,Max?!" vykřikla ta osoba a s naprostým nadšením se ke mně rozběhla.

,,Ca... Caroline," řekla jsem co nejvíc užasle a vřele ji obejmula. Samozřejmě to všechno s ironickým nádechem.

,,Co ty tady děláš, jsi tady snad každý den," podezřívavě si mě prohlédla.

,,Jasně, tak ty asi taky, když to víš," odsekla jsem jí a napila se svého ledového drinku.

,,Neměla bys tak pít, není to zdravý," odsunula mou skleničku dál ode mě.

,,Do toho ti nic není, zatím je to v pohodě, ještě jsem se nezhulila," dvakrát jsem na ni laškovně pozdvihla obočí, ale s ní to ani nehlo. ,,No tak, neříkej, že sis nikdy nedala práska," nechtělo se mi věřit tomu, že je takový neviňátko. Ale jak se prokázalo o pár hodin později, bylo tomu tak... ,,Ty blbko, musíš si potáhnout pořádně," vyšli jsme z baru a sedli si na patník, kde jsem se ji snažila to naučit, ale zatím bezvýznamně.

,,Když ono to hrozně pálí," postěžovala si a pohladila si svůj krk.

,,Fajnovko, sklapni a sleduj," vzala jsem si jointa do pusy a ukázala jí, jak se to má správně dělat.

,,Páni, já už bych se dávno udusila," zasmála se.

,,Víš co? Když to neumíš takhle, můžeme to zkusit i jinak, třeba to bude taky účinný, kdysi se mi podobným způsobem podařilo zhulit svou kočku," zakřenila jsem se na ni a všimla si, jak napjatě čeká na to, do čeho ji zasvětím. ,,Já si potáhnu, ty se nakloníš ke mně a pootevřeš rty, jasný?" zamrkala jsem na ni a pořádně si potáhla tý zelený dobroty. Chvíli jsem kouř dusila v puse a potom jsem se k ní nahla a trošku ho vypustila do jejích úst. Naše rty se málem dotkly, ale já tomu naštěstí stihla zabránit. ,,A teď to nevydechuj a tlač to do hlavy, to dáš," povzbudivě jsem ji začala plácat po koleni.

,,Mm... Mm... Wuah," konečně vydechla.

,,Blbko, jsem si myslela, že se mi tady udusíš, nesmíš to zase tak přehánět," zakroutila jsem nad tím hlavou a poté se na ni radostně usmála.

***

Zanedlouho už jsme se válely na lavce ve městě a já si připadala jako nějaká houmlesačka. Ale v té chvíli mi to bylo jedno, byla jsem naprosto zhulená a všechno, na co jsem pomyslela nebo co jsem viděla, bylo naprosto vtipné.

,,Max, Max! Vidíš to?!" vykřikla Caroline a s údivem sledovala nebe plné hvězd.

,,A co přesně mám vidět?" šťouchla jsem do ní a položila si hlavu na její rameno.

,,Tolik obrázkůůů," zaskučela a taktéž se o mě opřela.

,,Jasně, spooousta obrázků," usmála jsem se a odpověděla jí co nejvíc duchařským tónem.

,,Ano, ano, spooousta," zopakovala po mně a dál s otevřenou pusou sledovala jasnou, černou tvář oblohy.

,,Ty jsi stejně pako, víš o tom?" trošku víc jsem se k ní přisunula, protože začala být docela zima.

,,Jistě že, pako!" řekla, jako by se na to snažila přijít celý svůj život a já jí to krásně nadhodila.

,,Je mi zima," sykla jsem a nenápadně se schovala pod její bundu, co nejvíc to šlo.

,,Tak pojďme někam, kde je teplo," odpověděla prostě, zvedla se a někam mě táhla.

Byla jsem tak v háji, že mi bylo všechno jedno. Došly jsme až k místu, které se mi zdálo poměrně známé.

,,Ah, tady bydlíš ty, že jo?!" pochválila jsem sama sebe a vítězně jsem se na ni pousmála.

,,Asi," pokrčila rameny a začala hledat klíčky. Ale trvalo jí to moc dlouho, a tak jsem jí ochotně pomohla. Nahla jsem se k ní zezadu a ruce tak měla kolem jejího pasu. Nevím, proč jsem jí nepomohla jinak, prostě jsem měla chuť to udělat takhle. ,,To bude asi on," tipla si a pokusila se odemknout. A tipla si dobře.

,,Konečně teplo," zatřásla jsem se ještě a více se zachumlala do své mikiny. Zapomněla jsem si dneska vzít bundu, i když jsem těsně předtím, než jsem odešla, sledovala počasí a věděla, že dnes večer bude zima. Nejsem já blbá? ,,A co teď?" došlo mi najednou, když jsme tam jen tak postávaly na chodbě.

,,No, teoreticky můžeme ke mně... A prakticky můžeme ke mně," zasekla se nad tím, co řekla, ale poté se na mě jen nesměle pousmála.

S tím se mi ale, kdo ví proč, nechtělo moc souhlasit. Kdo ví, jak by to zase dopadlo. Nemůžu si jen tak denně přespávat u člověka, kterého znám sotva osmačtyřicet hodin. Anebo jo?

,,Halo, jste tady?" začala mi máchat dlaněmi před obličejem.

,,Jasně, kde jinde bych byla?" odfrkla jsem si a udělala na ni škodolibý ksichtík.

,,Nevím, ale ještě pořád stojíme na ledové chodbě, přitom už jsme mohly být dávno v teple," pronesla a naštvaně se ke mně otočila zády. A tohle je jako zase co?

,,Co blbneš, Caroline, no tak, promiň," chytla jsem ji za ruku a opatrně ji otočila čelem k sobě. Nadechla jsem se, že se jí omluvím znova, ale nemohla jsem.

Najednou jsem byla namáčklá na studené zdi, její rty byly na těch mých a její jazyk se snažil tvrdě probojovat do mých úst. Měla jsem z toho divný pocit v břichu a chtěla ji odstrčit, ale něco mi říkalo, ať to nedělám. Jako by mi vnitřní hlas našeptával, že se mi to líbí, hodně líbí. A nelíbilo se to jen mně, ale i mojí kamarádce tam dole. Začínala jsem vlhnout a věděla jsem, že chci pokračovat v tom, co dělám.

Vzdychla jsem, chytla Caroline za boky a na oplátku jsem ji teď otočila ke zdi já. Břichem ke stěně a zády k sobě. Přimáčkla jsem se na ni zezadu a olízla jí ušní boltec.

,,Tak tohle chceš?" šeptla jsem a políbila ji na krku, do kterého jsem ji po pár sekundách i vášnivě hryzla. Určitě tam bude mít zítra pořádný cucflek.

,,Jo, chci tě už od začátku, Max," zavzdychala a znovu se otočila čelem ke mně.

,,Pojďme k tobě," navrhla jsem a my se ruku v ruce rozběhly do jejího bytu.

***

Ani jsme nemusely rozsvěcovat, protože Carol věděla přesně, kam jdeme. Dotlačila mě až do ložnice a povalila mě na postel.

Byla jsem sice vyděšená, ale zároveň jsem si přála, aby pokračovala.

Sehnula se nade mě a vyhrnula mi tričko. Více se sklonila a já ucítila její horký jazyk na svém břichu. Pomalu po něm přejížděla nahoru a dolů a pak jela výš a výš. Když jí v cestě bránila moje podprsenka, bez zaváhání jsem se nadzvedla a dobrovolně si ji sundala. Poté se už její jazyk věnoval mým bradavkám a já si to náramně užívala.

Vzdechla jsem a chytila ji za vlasy.

,,Prosím," šeptla jsem a ona se mi podívala přímo do očí.

,,O co prosíš?" zeptala se a dala mi malou pusinku nad pupík.

Já nic neřekla, jen jsem sklopila zrak a ona to okamžitě pochopila. S nadšením ve tváři mi začala rozepínat pásek na riflích a dravě se drala do mých kalhotek.

Znovu jsem slastně zasténala, když jsem ucítila, jak se mě tam dotkla prsty. Oblízla jsem si své rty a čekala, co se bude dít dál. Caroline mi zkušeně kalhotky svlékla a začala se mi pořádně věnovat. Přejížděla jemně prsty po mém klitorisu a občas zajela prostředníčkem dovnitř. Nezaváhala jsem, chytla ji za zápěstí a donutila ji tak, aby do mě strčila prsty hned 3.

,,Rychleji," zavzdychala jsem a pomohla jí zvyknout si na tempo, které mi vyhovovalo. Caroline jen udýchaně zamrčela v souhlasu a začala zrychlovat. Její oči mě dychtivě sledovaly a já se jen pohybovala do rytmu.

Když už jsem byla skoro hotová, rozhodla jsem se, že si ten okamžik ještě něčím vylepším a pomůžu si rukou. Začala jsem si prsty kroužit mezi nohama, ale Caroline mě zastavila.

,,Nechej to na mně," zdvihla laškovně obočí a aniž by do mě přestala vrážet prsty, začala mě lízat. Přejížděla mi jazykem přes poštěváček a občas ho i dravě sála. Myslela jsem, že na místě umřu slastí. Když potom začala zrychlovat, jak prsty, tak jazykem, neměla jsem už žádnou šanci to vydržet dýl. Zavzdychala jsem a udělala se jí do pusy.

Znaveně se ze mě svalila přímo vedle mě. Oddechla si a chytila se za hlavu.

,,Ty si jako myslíš, že takhle to skončí, Caroline? Chci ti to oplatit, ale trošku jinak," přejela jsem jí prstem přes hrudník a strhla z ní všechno oblečení. Všimla jsem si, že pod postelí se povaluje mně docela známá hračka, tak proč ji nevyužít? Jen doufám, že ji nepoužívala se svou ex a jestli jo, doufám, že ji aspoň důkladně omyla. ,,Caroline, dívej, co mám," začala jsem se smát a máchat jí tím před nosem.

,,Jsi si jistá?" v očích se jí zablesklo. Byl to záblesk strachu a chtíče.

,,Stoprocentně... A koukej, ať mám pořádně dodraný záda," zamrkala jsem na ni a dala si připínací penis kolem pasu. ,,Ošukám tě tak, že na to nezapomeneš," lehla jsem si nad ni a opatrně do ní zajela. Caroline pootevřela rty a slastně vzdychla.

,,Tak dělej, přidej," šeptla rozechvělým hlasem a já se v ní začala pohybovat o něco rychleji. Zapřela jsem se rukama o postel a všimla si, že ona v dlaních pevně svírá kus peřiny. Dívala jsem se jí přímo do očí a občas ji políbila. Začala jsem pořádně zrychlovat a trošku jsem přitvrdila. Caroline přirážela, jak nejvíc mohla, a byly slyšet zvuky nárazů mého těla do jejích stehen.

Po čele mi stekla kapka potu a začínala jsem pociťovat, že se brzy udělá. Proto jsem nepřestávala a snažila se jí to udělat co nejlíp.

,,Kurva, Max, dělej, šukej mě!" křičela a abych ji utišila, políbila jsem ji. Její rozkaz jsem ovšem uposlechla a dala do toho všechno, co jsem mohla.

Caroline sebou začala po pár minutách cukat a když už byla na vrcholu, nelítostně se mi zaryla nehty do zad. Ucítila jsem, jak mi po nich stekl potůček krve.

Vydechla jsem, opatrně z ní vyjela, odepnula si to a povalila se vedle ní. Chvíli jsem se to snažila rozdýchat a potom jsem se k ní přitulila. Pevně mě obejmula a políbila mě do vlasů.

,,Tak co, pořád je ti zima?" šeptla jsem a jazykem jí oblízla ušní boltec.

,,Ne, není. Už od začátku jsem věděla, že budeš určitě teplá, krásně hřeješ," společně jsme se zasmály a naposledy se políbily. Zanedlouho už jsme se ponořily do říše snů, v krásném a pevném objetí.

►►►

Zrovna, když se mi začal zdát jeden úžasný sen, mě něco vyrušilo a probudilo. Byl to hlas nějaké slečny. Unaveně jsem otevřela oči a viděla ji stát přede mnou.

,,Co se to tady děje?!" řekla a pohoršeně na mě pohlédla. V tu samou chvíli se vzbudila i Caroline a překvapeně vyvalila oči.

,,Katie?"


***
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Utsukushii Akumu Utsukushii Akumu | Web | 30. května 2013 v 3:37 | Reagovat

OMG, tak to bylo neskutečně HOT ♥_♥ *slint slint* víc takových kapitol! :D ne, prostě, jedním slovem dokonalé %) a těším se, co se tam dál stane! :D

2 Broken.Loony Broken.Loony | 31. května 2013 v 0:58 | Reagovat

Amazing! Encooore :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama