Chance - 1. část

12. května 2013 v 20:42 | Shanie |  Jednorázové povídky - slash (Super Junior)
Název povídky: Chance
Autor: Shanie
Beta-reader: Utsukushii Akumu
Fandom: Super Junior
Pairing: Kyuhyun/Sungmin
Pokračování: Ne
Varování: SLASH, 12+


***

,,Tak to teda ne, já s ním na pokoji nebudu!" Vykřikoval rozzlobený Kyuhyun, když se dozvěděl, že spolu máme být v dormu na pokoji na našem příštím koncertě, který se měl konat už zítra.

Taky jsem z toho nebyl zrovna moc nadšený, jelikož se mi Kyuhyun-ah dost líbil a už delší dobu jsem věděl, že k němu necítím jenom kamarádství. To znamenalo, že se budu muset chovat jen jako jeho dobrý kamarád. Tak strašně mě mrzelo, že mě neměl rád. Proč? To mi nikdy nechtěl říct.

,,Máš smůlu, budete to muset spolu nějak dva dny přežít..." Dodal ještě manažer hyung.

,,Dva dny?! Ono se to jako hodlá protáhnout?" Nepřestával Kyu křičet.

,,Jo, budeme to mít na dvakrát a ocenil bych, kdyby ses trošku utišil..." Šťouchl do něj Eunhyuk a zacpával si při tom uši.

,,Promiň, jejda..." Plácl se do čela.

,,No dobře, snad to oba přežijeme..." Vložil jsem se do rozhovoru a snažil se zapůsobit sladkým úsměvem.

Kyuhyun mi úsměv oplatil, čemuž sem se vážně divil. Že by se vztah mezi náma začal pomalu měnit? Mm ne, pochybuju.

,,Měli bychom si jít sbalit věci." Řekl Donghae a Hyukkie jednohlasně.

Na to všichni jen přikývli a zmizeli ve svých pokojích. Normálně jsem měl pokoj s Leeteukem, takže jsem si užil celkem dost srandy.

,,Těšíš se na Kyuhyuna, prcku?" Řekl a při tom si skládal trička do kufru.

,,Moc vtipné... Fakt... Fakt moc..." Nevěděl jsem, co mu na to odpovědět. Škoda. Teuk dostal záchvat, oh bože, už zase, jako obvykle.

Z pokoje vedle nás, který patřil Shiwonovi a Kanginovi, se ozval ještě hlasitější smích. No jo, Eeteuk aby někoho nerozesmál. Za chvilku se začalo smát celé patro.

Naštěstí to netrvalo dlouho a byl večer. Všichni jsme se ještě sešli v obýváku, abychom si připili na zítřek.

,,Tak doufejme, že to všechno hezky výjde." Prohlásil Heechulie a vyzval ostatní k přípitku.

Ťukli jsme si a napili se. Všichni jsme se posadili na gauč nebo na zem a povídali jsme si. Docela mi to už chybělo. Miloval jsem, když jsme se takhle spolu sešli a bavili se o nedůležitých věcech.

Večer uběhl rychle a my šli konečně spát. Než jsme všichni usnuli, obešel Teuki všechny pokoje. aby nám mohl dát pusu na dobrou noc. Bylo to od něj tak roztomilé. Je to nejlepší leader, náš Angel without wings.

***

,,Sungmine, vstávej..." Ucítil jsem jemné zašimrání na krku. Ani jsem nemusel otevřít oči a poznal jsem, že je to Kyuhyun. Nikdo jiný mi tak totiž neříká. Ne, že by mě to štvalo, ale prostě to nemám rád.

,,Už jdu." Prohlásil jsem ospale a znechuceně. Pomalu jsem se doploužil ke koupelně, abych se mohl aspoň trošku upravit. Za půl hodiny už jsme postávali před dormem a čekali, kdy pro nás přijede autobus. Cesta na letiště netrvala nějak moc dlouho a za chvíli jsme už seděli v letadle.

Počasí nebylo moc hezké, tak jsem se jen celou cestu modlil, abychom to vůbec přežili. Nesnáším turbulence. (lol :D)

No naštěstí jsme dobře doletěli a já se nemohl dočkat, až se nadýchám čerstvého vzduchu. Chvíli jsme na letišti ještě čekali, než pro nás dojede další autobus a odveze nás na místo, kde se koncert koná.

Asi za hodinu jsme konečně dojeli. Davy fanoušků ucpali všechny vchody, takže nám chvilku trvalo, než jsme se tam dostali. Když mi dali klíček od skříňky, tak jsem se zhrozil. Bože, já s ním mám i šatnu.

,,Hele, kdo se mnou má... Ne, to snad ne!" Začal zase křičet, když zjistil, jak se na něj dívám.

,,No ukaž, dej sem klíče." Vytrhl mi je z ruky a odemknul. Rychle si tam vyskládal oblečení, které bude na dnešek potřebovat, a odešel. Nejspíš si šel dělat vlasy a make-up.

Všichni už z tama odešli, jen já tam zůstal. To jeho oblečení tak krásně vonělo. Dal jsem si své tričko co nejblíž tomu jeho.

,,Minnie, kde vězíš?" Vtrhl do šaten Teuk a já poznal, že je vyděšený.

,,Jé promiň, já... zasekl jsem se." Odpověděl jsem a sevřel ruce v pěst, abych se tolik neklepal.

,,To je v pohodě, ale už se laskavě odsekni a pojď, máme 10 minut do vystoupení." Mrkl na mě, popadl mě za ruku a táhl mě do přípravny.

Kyuhyun vypadal jako vždy nádherně. Mohl si dát na sebe cokoliv, ale pořád byl tak krásný. Sedl jsem si do křesla a čekal, co mi na té hlavě zase vykouzlí. K mému udivení se jim to povedlo, a dokonce i Kyu se pousmál, když to uviděl.

,,Na stage!" Ozvalo se najednou. Všichni jsme ještě na sobě provedli ty nejmenší úpravy a pomalu vešli na pódium. Bylo tam tolik lidí. Byl to úžasný pocit vědět, že děláte něco, co se ostatním líbí.

Uběhlo to rychle, ani jsme se nenadáli a měli jsme to za sebou. Rozdali jsme několik fotek s podpisy a několik CD, jelikož Eunhyuk si nemohl odpustit menší soutěž pro fanynky.

***

,,Já budu spát na levé straně a ty na pravé, bereš?" Navrhl Kyu, když jsme zjistili, že v pokoji je jen jedna postel. Zato ale byla dost velká a mně vůbec nevadilo dělit se s ním o ni.

,,Jo jasně, v pohodě." Mrkl jsem na něj a hodil svoji tašku pod postel.

,,Nekoukneme ještě na nějaký film?" Zvedl se z postele a začal se přehrabovat ve své tašce.

Jen jsem souhlasně kývl a čekal, co vybere.

,,Na co chceš koukat? Mám tu komedie, různý horory, cokoliv chceš." Řekl klidným tónem a zamyšleně se na mě zadíval.

Nechápal jsem to, najednou se ke mně choval tak hezky.

,,Eh... umm... tak pusť třeba nějaký ten horor, ať u toho neusínáme." Odpověděl jsem a hodil přes sebe peřinu. Na to nic neříkal, vložil DVD do přehrávače a zalezl si do postele taky. Bylo to tu zase. Ta krásná vůně. Trošku jsem se od něj odsunul, abych se nemusel tolik hlídat a ovládat.

Film byl ze začátku celkem nudnej, ale pak jsem se už začal trošku bát.

,,Ty se klepeš... Minnie?" Šeptl a chytl mě pod peřinou za ruku. V tu chvíli mnou projel nádhernej pocit. Řekl mi 'Minnie' a drží mě za ruku, ah bože... Rozklepal jsem se jetě víc.

,,Neboj se, je to jenom film." Usmál se na mě a přisunul se ke mně.

Nedalo mi to, musel jsem se zeptat.

,,Kyuhyun-ah? Můžu se tě na něco zeptat?" Vypadlo ze mě a on se na mě upřeně podíval v souhlasu.

,,Proč jsi na mě najednou tak milý? Vždyť... vždyť si na mě v jednom kuse křičel a teď-" Nestihl jsem to doříct a ucítil jeho sladké rty. Nechápal jsem to, vůbec nic jsem nechápal.

Po chvilce se odtáhl a pohladil mě po vlasech.

,,Přesně tohohle jsem se bál, Minnie... Byl jsem takový, protože jsem se bál, že se neovládnu." Sklopil zrak a propletl si se mnou prsty.

,,Myslím, že jsme na tom stejně..." Šeptl jsem a přitiskl se k němu. Ucítil jsem jeho ruku na svém břiše. Usmál jsem se a přivřel oči.

Kyu se trošku nadzvedl a zadíval se mi do očí. Pomalu se ke mně přiblížil a znovu mě políbil. Líbal tak krásně, tak jako nikdo. Nemohl jsem uvěřit tomu, co se právě děje.

Najednou mi rukou zajel do kalhot.

,,Kyu... Kyuhyun-ah..." Vzdychl jsem slastně a začal se prohýbat.

,,Miluju tě, Minnie." Řekl, až jsem byl hotový, a lehl si vedle mě. Byl jsem tolik šťastný. Strávil jsem noc s tím nejúžasnějším klukem na světě a co víc, nebyla poslední...

***
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama