Do What You Want

6. května 2013 v 22:11 | Shanie |  Přeložené jednorázové povídky - slash (Super Junior)
Název povídky: Do What You Want
Autor originálu: CatDuck_83
Přeložila: Shanie
Beta-reader: Utsukushii Akumu
Fandom: Super Junior
Pairing: Leeteuk/Heechul
Pokračování: Ne
Varování: SLASH


***

Heechul rozhazuje své oblečení po celém pokoji. Zítra totiž musí on, Leeteuk, Yesung a Shindong jet do Thajska, aby navštívili charitativní koncert. Ostatni členové pojedou taky, akorát ne na koncert, ale kvůli jejich SuJu - M programu, který si připravili.

Skoro půl hodiny prohledával celou skříň a snažil se v ní něco najít.

,,Assaaaaa, mám to!" Vykřikl, když našel pestře barevnou bundu.

,,Co to je, hyung?" Zeptal se Shindong s pusou plnou jahodové zmrzliny. ,,Hyung, no tak, čí je to bunda? Ta barva je úplně hrozná, vždyť to všechny tak maximálně oslepí..." Řekl a málem se udusil, jak se smál.

Byla to pestře žluto oranžová bunda, a je fakt, že doslova zářila jako nějakej neon. Heechul se sladce usmál a raději ji už před Shindongem schoval.

,,To si na sebe vezmu zítra, jak půjdeme na letiště..."

,,Mwo?! Chceš nás zase ztrapnit jenom kvůli té tvojí pitomé bundě?!" Ozvalo se najednou ze dveří. Byl to manažer a podle jeho výrazu ve tváři šlo poznat, že s Chullieho nápadem rozhodně nesouhlasí.

,,Vždycky se budeš od ostatních nějakým způsobem lišit jenom proto, abys měl nejvíc fanynek, že? No... myslím, že bys měl popřemýšlet o tom, co je vhodné a co ne..." Dodal ještě a někde zmizel.

***

Tu noc si ještě Heechul sbalil své věci a chtěl jít spát. Nějak mu ale nešlo usnout. Přemýšlel o tom, co mu manažer řekl. Věřil, že na jeho tak trochu neobvyklém oblečení není nic špatného a že neporušil žádná pravidla ani zákon.

Stále nad tím přemýšlel a jen tak si seděl v obýváku se zhasnutým světlem. Vtom někdo otevřel dveře. Byl to Leeteuk.

,,Proč ještě nespíš?" Zeptal se a hodil svůj batoh vedle pohovky.

,,Nechce se mi..." Tiše mu odpověděl a ani se na něj při tom nepodíval.

,,Přemýšlíš pořád o té bundě, že?" Vyptával se dál a posadil se vedle něj.

,,Jak o tom víš?"

,,Shindong mi zavolal a řekl mi, že ses kvůli ní pohádal s manažerem. Která bunda to byla?" Dodal ještě a natáhl se pro láhev, která stála na stole. Sice patřila Heechulovi, ale Teuk ji bez váháni celou vypil.

,,Ale, ten Dongguri Dong to zase jenom zveličuje. S nikým jsem se nepohádal. Hyung mi jen řekl, že se na zítřejší den nehodí, abych si na sebe dal tohle." Odpověděl a mezi tím si nervózně pohrával s prsty.

Leeteuk se na něj zadíval. Pohladil ho po vlasech a andělsky se na něj pousmál. Naštvaný Chullie se na něj jen vražedně podíval. Asi za minutu se ale jeho pohled změnil spíš v překvapený. Teuki si položil hlavu na jeho klín a přivřel oči.

,,Můžeš si dělat co chceš, Heechul-ah, buď sám sebou a kašli na to, co říkají ostatní, když se ti jejich názor nelíbí. A teď, když dovolíš, jsem dost unavený, takže ocením, když mě necháš spát." Zavřel oči a Heechul jen tiše poslouchal, jak chrupká.

Začal mu hladit jeho krásné světle hnědé vlasy. Usmál se, když si Leeteuk začal pochrupovat ještě o něco hlasitěji. Teuki by Chulliemu nikdy nic nezakázal, jenom mu sem tam připomněl, aby se držel na správné cestě a aby se nějakým způsobem neponížil.

Najednou se Heechul zohnul a něžně ho políbil na rty. Teuk se ale jen pousmál v hlubokém spánku. Tu noc věčně naštvaný Chul neřešil, že ho někdo ruší, když je ospalý a vůbec mu nevadilo, že na něm leží někdo, jako je Teuki. Jen si tiše oddychl a nakonec usnul taky, s pocitem, že mu v klíně leží ten nejúžasnější kluk.

***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama