So... Happy Birthday!

8. května 2013 v 22:57 | Shanie |  Jednorázové povídky - slash (Super Junior)
Název povídky: So... Happy Birthday!
Autor: Shanie
Beta-reader: Utsukushii Akumu
Fandom: Super Junior
Pairing: Leeteuk/Heechul
Pokračování: Ne
Varování: SLASH


***

Je to přesně 390 dní a pár hodin, co ho znám. Ano, hádáte správně, řeč je o mém miláčkovi, broučkovi, o mé životní lásce.

***

,,Ahoj, Chullie!" Uculil jsem se při pohledu na jeho krásnou tvář.

,,Ahoj, miláčku." Láskyplně mě objal a obdařil mě letmým polibkem na tvář. Konečně jsme zase spolu.

,,No... Hned zezačátku bych ti chtěl popřát...," nadechl jsem se, ,,takže, všechno nejlepší k tvým dnešním 18-tým narozeninám, přeju ti hlavně zdraví, štěstí, kterého se doufám dočkáš se mnou a strašně moc lásky, kterou se ti budu snažit dávat už celý tvůj život." Dokončil jsem svůj proslov a zpoza zad vytáhl krásnou, rudou růži.

Heechul se na mě překvapeně a mile pousmál. Děkovně přikývl a přitiskl se ke mně ještě víc.

,,Děkuju..." Šeptl ještě a něžně mi políbil ouško.

,,Tak, můžeme jít?" 'Nastavil' jsem mu své rámě a čekal, kdy se ho ujme.

,,A kam jdeme?" Byl zvědavý, ale já nechtěl dávat nic najevo. Přece jen, dnes je jeho velký den a všechno musí být perfektní.

,,To je tajemství." Mrkl jsem na něj. V tu chvíli vypadal celkem dost vystrašeně, ale to on vždycky. Ale já věděl, že se mu mé překvapení určitě bude líbit, nebo spíš jsem v to doufal.

Šli jsme městem a došli až k domu mého nejlepšího kamaráda Kyuhyuna. Tam to už Chullie znal, ale neměl vůbec páru o tom, co ho čeká za pár chvil.

Zazvonil jsem na zvonek s jeho jménem a čekal na odezvu.

,,Prosím?" Ozvalo se a já poznal, že je to jeden z mých dalších kamarádů.

,,Tak jsme tady..." Řekl jsem prostě a čekal, až nás pustí dovnitř. Hned se tak stalo a my společně vstoupili do domu. Po schodech jsme pomalu kráčeli přímo ke dveřím.

Zaklepal jsem a čekal...

Dveře se ihned otevřely.

,,Překvapení!" Křikli všichni mí kamarádi, když uviděli našeho oslavence. Podíval jsem se na Heenima a uviděl něco nepopsatelného. Tak nádherně se usmíval, v očích se mu leskly slzy a na těle se mu objevila husí kůže. Byl opravdu šokovaný, samozřejmě v dobrým smyslu slova.

,,Tak na co čekáte, pojďte dál!" Vykřikl Kyuhyun a v ruce už držel velký tác s dortem, který pro něj připravil Shiwon. Byl opravdu nádherný, přesně takový, jaký si Heechullie přál.

Vešli jsme do bytu a přesunuli se rovnou do obýváku. Na stole už bylo nalito několik druhů nápojů, samozřejmě nemohlo chybět ani šampaňské a několik lahví vína.

Další, menší stůl, zdobilo několik talířků a misek s různýma dobrotama.

Heechul vypadal pořád tak překvapeně a opatrně si sedl na pohovku. Za chvíli už se z hifi-věže ozývaly naše oblíbené songy, aby byla atmosféra ještě lepší, než byla doteď, a my se mohli pustit do oslavování.

Po celém bytě byly různobarevné balónky a všechno bylo nádherně nazdobené. Dali jsme si s tím s klukama celkem dost práce, ale výsledek stál za to.

Sedl jsem si hned vedle něj a podal mu obrovský nůž a pobídl ho, aby rozkrojil svůj dort. Nadšeně nůž uchopil a začal krájet. Trochu se mu třepaly ruce, ale kdo by se divil, musel být určitě nervózní před tolika lidma - přáteli.

Konečně se mu podařilo ukrojit první kus, který položil na můj talířek.

,,Ale..." Chtěl jsem něco říct, ale on mě přerušil.

,,Neboj, trdlo, budeme ho papat spolu." Tvář mu ozdobil široký úsměv a pokračoval ve své 'práci'. Až měli všichni svůj kousek, konečně se mohlo začít slavit pořádně.

Podal jsem v rychlosti lahev šampáňa a všem nalil. Přiťukli jsme si: ,,Na Chullieho!"

,,Aah, abychom nezapomněli, musíme ti všichni ještě popřát!" Vzpomněl si najednou Hyukkie, když zjistil, že dárky se pořád povalují v jednom z pokojů.

Heenim nic neříkal a jen čekal, co se bude dít. Ani jsme se nenadáli a všichni se objevili s dárkem v ruce. Jako první přál Kyuhyun.

,,Všechno nejlepší, zlato, ať se ti splní vše, co si přeješ a hlavně... Hlavně ať ti to vydrží co nejdýl s Teukiem!" Přátelsky ho objal a vlepil mu malou pusu. Podal mu svůj dárek, který si Chullie odložil na pohovku.

Tak to pokračovalo ještě chvíli, než mu popřáli i ostatní.

,,Tak na co čekáš, otevři je!" Šťouchnul jsem do něj a vybídl ho, aby se podíval, co jsme mu darovali. Nejistě, ale přitom nadšeně se pustil do rozbalování dárků.

,,Jé, to je úžasné!" Vykřikl, když objevil tričko s nápisem 'I love Teukie'. To mu očividně nechal vyrobit Hyunnie. Jak milé a sladké.

Dalším dárkem byla elektrická kytara, na kterou jsme se složili úplně všichni. Ani si nedokážete představit Chullieho radost, okamžitě si na ni začal brnkat a já už v ten moment věděl, že jsme vybrali dobře. Postupně otevřel i ostatní dárky - jeho nadšení bylo vážně nepopsatelné. Snad se ještě nepřestal ani culit, co vešel do tohoto bytu, za což jsem byl strašně moc rád.

Začalo se pít. Ne vážně - abych byl přesný, začalo se doslova chlastat. Nikdo to ale nepřehnal tak, aby mu bylo špatně, jen jsme se prostě dostali do nálady, což jsme samozřejmě taky všichni chtěli. Tančilo se, zpívalo, samozřejmě každý si zpíval to svoje a bylo mu jedno, co na to ostatní říkají...

,,Miláčku, nepůjdeme si zapálit?" Uslyšel jsem za svými zády, zrovna když jsem tancoval s Yesungem.

,,Ale jo, jasně." Pustil jsem Sungieho ruku a už běžel ke dveřím. Rychle jsme se oba obuli a už si to mířili směrem ven. Bylo to naprosto uvolňující.

Nejsme nějak silní kuřáci, ale někdy se to prostě... Mm, jak to říct... Hodí? Prostě, někdy je na to vážně chuť. Hlavně teda při požívání alkoholu.

Vytáhl jsem své cigarety a jednu nabídl Chulliemu. Beze slova si vzal a oboum nám zapálil zapalovačem, který zdobilo písmeno T. Kdysi jsem mu ho jen tak věnoval, připadlo mi, že by mu to možná mohlo udělat aspoň malou radost.

,,Tak co na to říkáš?" Přiblížil jsem se k němu a potáhl si ze své cigarety. Heechul vydechl kouř a zadíval se mi do očí.

,,Je to úžasný, moc děkuju... Všem vám moc děkuju, pak to budu muset říct i klukům." Usmál se a přitulil se ke mně. Pohladil jsem ho po vlasech a znova si potáhl.

Asi po deseti minutách mlčení a mazlení jsme se rozhodli, že bychom se mohli vrátit zpátky. Heenim mi přihrál do karet. Potřeboval jsem ho odtamtud dostat, aby se mohlo uskutečnit ještě jedno překvapení. Což on samozřejmě nemohl vůbec tušit.

Přišli jsme ke dveřím a já vytáhl z kapsy klíče od Hyunnieho bytu. Tajně mi je půjčil, než jsme odešli. Heechul si toho očividně nevšiml, takže to neřešil, což mě potěšilo ještě víc.

Vešli jsme dovnitř, kde nikdo nebyl.

Paráda kluci, děkuju. Proběhlo mi hlavou a už jsem ho táhl směrem do obýváku, kde už nebyly všude láhve od různého pití...

Naopak. Hrála příjemná hudba a celý pokoj zdobily zapálené svíčky a kvítky růží, které pro nás naši přátelé nachystali. Na stole stály jen dvě skleničky s červeným vínem. Přesně, jak jsem plánoval.

Chullie vyvalil oči.

,,To - to... Cože?!" Udiveně se na to všechno podíval a pak se podíval zpátky na mě.

,,Shhh..." Utišil jsem ho něžným polibkem a rukou mu vjel do vlasů. On už naštěstí nic neříkal a dál se věnoval našemu vášnivému líbání.

Po chvilce jsem se odtáhl, chytl ho za ruku a vedl ho ke gauči. Posadili jsme se a já mu podal jeho sklenici a do druhé ruky jsem si vzal tu svou.

Odkašlal jsem si.

,,Chullie-ah... Od doby, co tě znám, se můj život kompletně změnil. Jsem jiný, lepší člověk, než jsem býval, a co je hlavní... Jsem ten nejšťastnější člověk na světě... Už od 25.3. vím, že tě neskutečně moc miluju a nikdy nechci přestat, a taky nepřestanu, to ti slibuju... Nedovedu si představit, že bych teďka byl někde s někým jiným, to prostě nejde. Navždycky už chci jen a jen tebe..." Dokončil jsem své vyznání a zadíval se mu do očí ještě hlouběji.

Poznal jsem, že se mu do očí hrnou slzy.

,,Já... Já nevím, co říct, Teukie..." Špitl a podíval se po místnosti. ,,To... Tohle... Tohle všechno je prostě krásné, to, co jsi pro mě s klukama nachystal, to, jakou jste si s tím dali práci, to, že jste chtěli, abych byl nadšený a překvapený... A hlavně to, že tady teď sedím s tebou, je nevysvětlitelně úžasný pocit. Jsi nejlepší, Teukie-hyung... Miluju tě." Dodal ještě a pak se naše rty opět střetly.

Cítil jsem, že ho miluju den ode dne snad víc a víc. Bylo mi jedno, co si o nás budou myslet, nebo si myslí ostatní. V mém světě už nejsem totiž jen já. Ale JÁ a ON.

***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama