Andante - 2. část

3. června 2013 v 18:38 | Shanie |  Jednorázové povídky - slash (Super Junior)
Název povídky: Andante
Autor: Shanie
Beta-reader: Utsukushii Akumu
Fandom: Super Junior
Pairing: Kyuhyun/Sungmin
Pokračování: Ne
Varování: SLASH


***

,,Ty mě biješ?!" Křikl a to už jsem se válel na zemi v křečích.

,,Přestaň mě okamžitě lechtat, ty potvoro!" Svíjel jsem se tam a myslel si, že se snad počůrám. ,,Tohle si vůbec nezasloužím, abys věděl!" Dál jsem kopal nožičkama a až konečně Hyunnie přestal, hluboka jsem se nadechl. ,,Skončil jsi?" Svraštil jsem obočí a oprášil se.

,,Ještě ne..." Šeptl a pak...

Pak se ke mně přiblížil a začal mi oňufávat ucho. Okamžitě jsem měl husí kůži a začal se různě kroutit a snažil se vymanit z jeho pevného sevření.

,,Nech tohooo!" Mrčel jsem, ale na druhou stranu mi to bylo docela příjemné. Ale pak už jsem měl vážně pocit, že to dál nevydržím.

Jemně jsem ho od sebe odstrčil, i když to asi zrovna moc jemně nevypadalo. Naše nosy se dotkly a on se na mě hluboce zadíval.

Pak se čumákem otřel o ten můj a sladce se na mě pousmál.

,,C-co je?" Koktal jsem, celý rudý, a třásl jsem se.

,,Nic, co by bylo?" Odtáhl se a podíval se směrem k hodinám. ,,Neměl bys už jít?" Poškrábal se za uchem a nevraživě na mě pohlédl.

,,Vyháníš mě snad?" Skřížil jsem ruce, vůbec se mi odtud nechtělo a navíc zrovna teď.

,,Ne, jen už je dost hodin." Pronesl naprosto s klidným tónem a už mě šel doprovázet ke dveřím.

,,Vážně už mám odejít?" Smutně jsem se podíval do země a pak zpátky na něj. V očích se mi leskly slzy, vážně jsem chtěl být ještě chvíli s ním.

,,Běž, uvidíme se zítra." Dodal ještě a bouchl mi dveřmi před nosem. KYUHYUNE!!!

Se zarmouceným výrazem ve tváři jsem se rozešel do ulice a rozhlédl se.

,,Proč mě jen tak beze slova vyhodil?" Kopl jsem do kamínku, který se povaloval jen tak na zemi, a později si z něj udělal fotbalový míč.

Trefoval jsem se úplně do všeho, ale přitom jsem vlastně pořád stál před jeho domem. Nechtěl jsem odejít. Poslal mě pryč zrovna, když to vypadalo tak dobře. Teda, ne, že bych něco s ním plánoval, ale musím uznat, že je vážně nádherný a kdyby to bylo na mně, dávno ho líbám někde u zdi.

Vtom mě něco napadlo.

Nevím jistě, jestli to zvládnu, ale za pokus nic nedám. Sice jsem chvíli váhal, ale nakonec jsem se rozhodl, že to přece jenom zkusím.

Rychlým krokem jsem přicupital znovu k jeho dveřím, zazvonil a chvíli čekal.

V momentě, kdy se dveře otevřely, jsem se na jistou osobu doslova vrhl.

Když jsem ale otevřel oči, málem jsem se propadl do země. Nebyl to totiž Kyuhyun, kdo přišel otevřít, ale jeho mladší sestra. Jak se dostala domů?!

Okamžitě jsem ji pustil ze svého sevření a nasucho polkl.

,,Ty... Asi hledáš Hyunnieho, že?" Zasmála se, což mě uklidnilo. Aspoň si o mně nemyslí, že jsem idiot. Snad. ,,Tak vydrž, skočím pro něj." Mrkla na mě a po chvíli už stál mezi dveřmi můj princ.

,,Tak prý ses vrhnul na mou ségru, no Minnie, že se nestydíš." Začal tam prskat smíchy a já myslel, že mu snad jednu vlepím.

,,To není vtipné, já... já...!" Zvýšil jsem hlas a naštvaně si dupl.

,,Ty? Ty co?" Smál se dál, ale to už jsem nevydržel a přitáhl si ho k sobě za kus jeho trika.

Pootevřel jsem rty a nemohl se dočkat, až konečně ochutnám ty jeho. Všimnul jsem si, že má Kyuhyun zavřené oči a to byl pokyn pro to, abych to mohl dokončit.

Přitiskl jsem se k němu ještě víc a naše rty se tak poprvé střetly. S tou chutí jsem měl přeci jenom pravdu - dokonalé.

Hyunnie se začal pomalu odtahovat, ale já si ho přitáhl zpátky a dál ho líbal, před domem, přímo na ulici, kde za tu dobu prošly desítky lidí.

Nakonec jsem ho ale pustil a následně se na něj podíval.

Zní to vtipně, ale přísahám, že jsem v jeho očích viděl miniaturní blikající srdíčka. Haha. Dostal jsem tě, Kyuhyunnie!

,,To... Ty... Cože?" Zakroutil nesouhlasně hlavou, ale usmíval se přitom.

,,No co, chtěl jsem to udělat už dávno, jen jsem nevěděl, jestli bys chtěl." Mávl jsem rukou a oddechl si, že to bere tak v pohodě.

,,Minnie..." Šeptl.

,,Ano?"

,,Ty jsi ten nejroztomilejší a nejmilejší kluk, jakého jsem kdy poznal. Vážně si myslíš, že bych nechtěl?" Zamrkal na mě a já vážně nevěděl, co mu na tohle říct.

,,Tak já nevím, celou dobu ses tvářil tak nedostupně a zdál se mi odtažitý." Pokrčil jsem rameny, tohle vůbec nesouhlasilo.

,,Myslíš si, že jsem si nevšiml, jak si na mě tehdy v šatně koukal a pozoroval mě?" Vyplázl jazyk, kterého jsem se okamžitě ujmul. Hyunnie to ale asi nečekal a zakašlal se.

,,Hej, kazíš nám polibek!" Zamračil jsem se na něj, ale po chvíli už jsem zase své mimické svaly uvolnil a usmál se na něj od ucha k uchu.

***

,,Takže spolu chodíme?" Šťouchl jsem mu do ramene a doufal, věřil, že řekne ano.

,,Já nevím, chceš?"

,,Kyuhyunnie, tohle vyznělo hodně dětinsky, víš o tom?" Zakřenil jsem se na něj, ale on se na mě nechápavě zadíval. Byl tak moc rozkošný, nedokážu to ani popsat. Ty jeho pohledy, ah, dokázal bych se rozpustit.

,,Chm... Jo, chodíme." Přisvědčil a mně se rozzářila očka. Juchůůů ~~

,,Super! Nezajdeme si někam na nudle? Mám docela hlad." Navrhl jsem a on pouze souhlasně přikývl. Potom jsme se mohli rozejít ruku v ruce do města a zamířit do nějaké dobré restaurace.

,,A můžu tě krmit?" Nahodil na mě šibalský pohled a popadl hůlky.

,,Že jsi to ty." Zazubil jsem se, a to už jsem měl tu dobrotu v ústech.

,,Mňam, to je úplně dobrý." Mumlal jsem s plnou pusou a on mě zaujatě pozoroval. ,,Na co tak čučíš?" Mávl jsem mu dlaní před očima a on se oklepal.

,,Um, na nic, totiž, na tebe." Zkřivil spodní ret, ale dál na mě koukal.

,,Takže já jsem nic?" Řekl jsem dětským hlasem a začal falšovat pláč.

,,Co? Ne! Neplač, Minnie, proč pláčeš?!" Začal mi utírat mé zákeřné falešné slzičky a já se po čase musel začít křenit.

,,Naletěl, naletěl!" Křikl jsem, nechal na stole u prázdného talířku peníze a vyběhl ven z hospody.

,,Ty potvůrko!" Obejmul mě zezadu a přitiskl se ke mně. Cítil jsem, jak si přivoněl k mým vlasům a jak spokojeně oddychoval.

,,Znamená to teda, že s náma budeš vystupovat už napořád?" Otočil jsem se k němu najednou a prosebně mu koukal do jeho sladce hnědých, až čokoládových očí.

,,Jo..." Zašeptal a přivinul si mě k sobě. ,,Miluju tě, Minnie." Vyšlo z těch nejkrásnějších rtů na světě a já nemohl odpovědět nic jiného, než...

,,Já tebe taky, Hyunnie."

***
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama