Bad Boy - 1. část

3. června 2013 v 19:30 | Shanie |  Jednorázové povídky - slash (Super Junior)
Název povídky: Bad Boy
Autor: Shanie
Beta-reader: Utsukushii Akumu
Fandom: Super Junior
Pairing: Kyuhyun/Sungmin
Pokračování: Ne
Varování: SLASH


***

Postával jsem na zastávce a čekal na autobus, který by mě měl hodit ze školy domů. Dneska jsem ale musel jet sám, protože můj nejlepší kamarád Eunhyuk nepřišel do školy.

Autobus brzy přijel a já radostně nastoupil. Už se těším, až si trošku odpočinu, říkal jsem si v duchu a těšil se, až konečně budu doma.

Sedl jsem si přímo k oknu a pustil si do sluchátek své oblíbené songy. Jen tak jsem pozoroval denní město a přemýšlel.

Bus jel naštěstí rychle, a tak jsem se ani nenadál a vysadil mě na zastávce, která byla asi jen 10 minut od mého domu. Tak jsem se tedy vydal směr domov.

Odemkl jsem, vešel a rychle běžel nahoru do svého pokoje. Hodil jsem batoh do rohu místnosti a kvapně si sedl za počítač. Psal jsem si totiž s jedním klukem a měl jsem takový divný pocit, že snad na něm začínám být závislý. Jen mě mrzelo, že byl takový tajemný. Nevěděl jsem, jak se jmenuje, kolik mu je a vůbec kde bydlí. Akorát bylo zajímavé, že on o mně věděl naprosto všechno. Věděl, co mám ten den na sobě, anebo kde a s kým zrovna jsem. Zapl jsem icq a doufal, že bude online. Naštěstí byl.

GaemKyu is online.

Pink_Bunny
Jé, ahoj :)

GaemKyu
Zdravím, jak se máš? :)

Pink_Bunny
Není to nejhorší, jak se máš ty? :)

GaemKyu
Pořád stejně, ujde to :)

Pink_Bunny
Aha, tak to jo :) Tak co, jak se těšíš na ples? :D Už sis někoho našel?

GaemKyu
Mm, netěším, a ne, nenašel :D Nechceš jít se mnou? :D

Pink_Bunny
Ale jistě, půjdeme spolu ;D

GaemKyu
Ne, samozřejmě si dělám srandu :D Ale doufám, že si brzo někoho najdu :) A ty taky :P

Pink_Bunny
A tak snad jo no, taky doufám :D

GaemKyu
Hehe :D Poslyš, už musím jít, kdyžtak zase zítra :) A jen tak mimochodem, dneska ti to slušelo :P Tak papa :)

Pink_Bunny
Aha, tak jo, dobře :) Wow, no díky :D Papa :*

GaemKyu is offline.

S plnou hlavou myšlenek na toho kluka jsem sešel dolů do kuchyně. Otevřel jsem ledničku a vzal si z ní sandwich, který jsem si nachystal už ráno. S chutí jsem se do něj zakousl a sedl si k televizi. Zrovna dávali můj oblíbený pořad EHB. Vždycky mě bavilo dívat se na týmy slavných, jak mezi sebou v něčem soupeří, taky bych tam chtěl někdy být.

Vtom někdo zazvonil.

V rychlosti jsem přiběhl ke dveřím a nahlídl kukátkem, kdo to je. Byl to můj mladší brácha SungJin.

,,Ahoj, jak ses měl?" Otevřel jsem mu a hned se ho začal vyptávat.

,,Škola je škola." Pousmál se a zamířil rovnou k ledničce, přesně tak, jako to dělám já.

,,Na, mám ještě jeden." Podal jsem mu druhý sandwich a on se na mě jen děkovně usmál. Pak zmizel nahoře ve svém pokoji.

Je takový tichý, takže toho moc nenamluví. Navíc má pokoj na druhé straně domu, takže spolu nejsme nějak extra v kontaktu, ale mně to vyhovuje, aspoň mám pro sebe klid.

Vypl jsem telku a dojedl poslední kousek té dobroty. Pak jsem se vrátil taky do svého pokoje a měl jsem namířeno rovnou k telefonu. Měl bych zjistit, co je s Hyukkiem.

Vytočil jsem jeho číslo a čekal na odezvu.

,,Haló?" Ozvalo se z druhé strany.

,,Ahoj, Hyukkie, proč si nebyl dneska ve škole?"

,,Ale, jsem nějaký nemocný, tak jsem raději zůstal doma... Do konce týdne mám ležet, takže se uvidíme až o víkendu, nevadí?" Zněl vážně nachlazeně.

,,Nevadí, jen lež, ať jsi co nejdřív zdravý." Pousmál jsem se a zavěsil.

Začal jsem se celkem dost nudit. Dost na to, abych si vytáhl věci do školy a začal si opakovat zeměpis, ze kterého zítra píšeme test.

Otevřel jsem knížku a jen tak bezmyšlenkovitě otáčel stránky. Snažil jsem se něco naučit, ale nešlo to, měl jsem pořád plnou hlavu HO a taky toho plesu. Je fakt, že už bych si měl taky někoho najít, ale jak, když je skoro už celá škola rozebraná?

Nechal jsem to plavat a dál se věnoval škole.

***
O tři hodiny později

,,Minnie, spát!" Uslyšel jsem mamku z chodby. Měla pravdu. Nějak jsem se sekl, až moc. Podíval jsem se na hodiny, které tikaly nad mou postelí, a zarazil jsem se. Já se učím už tři hodiny! Hodil jsem si věci zpátky do batohu a ještě si v rychlosti skočil do sprchy.

Vyčistil jsem si zuby, vysušil si vlasy a mazal zpátky. Zachumlal jsem se do svého pelíšku a přitiskl se k plyšovému králíčkovi, co mi dal kdysi můj kamarád Ryeowook.

Do 10 minut jsem spokojeně usnul.

Ráno mě vzbudilo nepříjemné řinčení mého 'dokonalého' budíku. Ospale jsem otevřel oči a znechuceně tu hroznou věc vypl. Vykopal jsem se z vyhřáté postele, ze které se mi vůbec nechtělo, a oblíkl se. Ještě jsem si nachystal snídani a svačinu a mazal na zastávku. Autobus přijel o něco dřív, takže si aspoň stihnu ještě zeměpis zopakovat.

Bus mě 'vyhodil' u školy a já měl namířeno přímo k hlavním dveřím, u kterých už stály naše hvězdy školy. Holkama obdivovaný a krásný Heechul, princ Kyuhyun a taky samozřejmě nemohl chybět náš dokonalý Leeteuk. Pohrdavě jsem se na ně podíval a čekal, až mě konečně pustí.

Vždycky tam tak stojí a dělají si ze všech srandu, což pro mě nebylo dobré, jelikož nejsem na škole moc oblíbený a často jsem býval terčem posměchu nebo šikany. Ale v poslední době to ustávalo a lidi se se mnou začali tak nějak bavit.

,,Dovolíš?" Pohlédl jsem na vyššího černovlasého kluka a složil ruce.

,,Jo, jasně, prcku, běž." Zachechtal se a já jen protočil oči v sloup. Fakt vtipný.

,,Hezká mikina!" Zvolal na mě ještě jeden z nich, ale to už jsem ignoroval. Co jim vadí na mojí oblíbené mikince se Snoopym?!

Vešel jsem do třídy a sedl si do lavice, která bez mého nejlepšího přítele vypadala docela prázdně. Hodil jsem si věci na stůl a znuděně jsem koukal na hodiny. Sotva jsem přišel, už bych zas jel nejraději domů. Když se mám učit, i bílá stěna je zajímavější.

Učitel přišel a beze slova nám rozdal testy.

Vyjeveně jsem se podíval na papír A4, který byl popsaný nejmíň 30 otázkama. Snad budu mít aspoň něco dobře. Pustil jsem se do toho, ale jako bych všechno zapomněl.

Vtom jsem ucítil brnění v kapse. Někdo mi píše.

Nenápadně jsem pod lavicí odemkl telefon a v rychlosti si sms přečetl.

,,Dneska ti to zase sluší, prcku :P"

Uculil jsem se, aniž bych věděl, čí je to číslo. Ale usoudil jsem, že to bude asi mého neznámého, totiž GaemKyua, protože on jediný mi říká, jak mi to sluší.

Počkat, napsal mi 'prcku'? Mm, jako bych to už někde slyšel.

Odepsal jsem mu, že děkuju, a dál odpovídal na otázky. Teda, spíš jsem na ně jen tupě civěl, protože jsem měl plnou hlavu jeho. Už zase. Vůbec jsem se nemohl soustředit, tak jsem vytáhl zpod lavice sešit a začal opisovat. Myslel jsem si, že to učitel neuvidí, ale to jsem se spletl.

Okamžitě mi test sebral a oznámil mi, že mám za 5. Tedy, že opraví alespoň to, co jsem tam stihl napsat, ale že příště mi tohle tolerovat nebude. Trošku mě to zklamalo, ale tak co, jeden test, se přece nic nestane. I když u mě to bylo neobvyklé, měl jsem dost dobré známky. Ne, že bych se chlubil.

,,Tak, odevzdejte mi vaše práce, příští týden vám řeknu výsledky." Prohlásil učitel, vysbíral si testy od ostatních, zazvonilo a on poklidně odešel ze třídy.

Došla mi další smska od mé spřízněné duše.

,,Co děláš po škole?"

,,Mm... no, vlastně bych měl jít pomoct mamce do kavárny, mám tam takovou menší práci." Tak zněla moje odpověď.

,,Tak jo, fajn, uvidíme se tam :P."

Na tohle už jsem nereagoval, jen jsem si to vyjeveně četl několikrát po sobě. On mě chce vidět? Dneska?! Už po škole?! Bože, sakra, musím vypadat dobře, pomyslel jsem si.

Škola uběhla celkem rychle a já pospíchal domů. Ani jsem se nestihl najíst, prostě jsem jako vždy prásknul báglem do rohu a utíkal do koupelny.

Co si mám udělat za účes? Rozcuchat se, vyžehlit si to? Mám dilema!

Byl jsem naprosto ve stresu, aniž bych pořádně věděl proč.

Nakonec jsem se rozhodl, že si to trošku prohrábnu, aby to působilo roztomile.

Měl jsem už asi jenom půl hodiny, takže jsem dokončil poslední úpravy a vydal se směr kavárna, která patří mamce.

Vstoupil jsem zadními dveřmi, abych se ještě mohl převléct do pracovního oblečení. Byl jsem 'hotový' do 5 minut, pak už jsem si to štrádoval rovnou dopředu k pultu.

Rozhlídl jsem se po kavárně a doufal, že na mě ten kluk aspoň zamává, ale nikdo nikde. Zklamaně jsem se podíval do země a doufal, že přijde později.

,,Minnie, mohl bys, prosím tě, obsloužit stůl 7?" Hodila na mě psí očka mamka a mně nezbývalo nic jiného, než souhlasit. K mému neštěstí tam seděli ti 'borci' ze školy. Ano, mám na mysli Heechula, Leeteuka a Kyuhyuna.

,,Ále, kohopak to tu máme, náš prcek maká tady?" Zasmál se Kyuhyun a já ho začal propichovat pohledem. Prcku mi může říkat jen on! Navíc, od tebe to zní stejně hnusně, pomyslel jsem si a ironicky se na něj usmál.

,,3x Ice Tea, díky." Uchechtl se Heechul a jak jsem odcházel, stačil jsem si ještě všimnout, jak protočil oči a něco šeptá Teukovi. Trapas.

Tak jsem jim to tedy přinesl a bleskurychle se zase vrátil za pult.

,,Mami, není mi dobře, nemůžu jít už domů? Zvládneš to tady sama?" Pohladil jsem ji po zádech a ona jen chápavě přikývla. Super, takže vzhůru zase domů.

***

Po cestě jsem se rozhodl, že bych MU mohl zavolat, proč tam nebyl. A navíc, už jsem chtěl slyšet jeho hlas. Naťukal jsem na mobilu jeho číslo a začalo to zvonit.

,,Ano?" Ozvalo se po chvilce. Oh bože, má tak nádherný a příjemný hlas! Ale počkat, je mi nějaký povědomý, určitě jsem s ním už někdy mluvil...

,,GaemKyu? Jsi to ty? Tady je Sungmin." Řekl jsem a čekal, jestli odpoví.

Ale bohužel, zavěsil.

PROČ?!

Naštvaně jsem si schoval mobil zpět do kapsy a mířil domů.

Vzal jsem si jen něco malého na jídlo a jako každý den sedl za PC. Překvapivě tam nebyl. Kde se flákáš? Proletělo mi hlavou.

GaemKyu is online.

Rozzářily se mi oči. Jupí !

Pink_Bunny
No ahoj, kde si byl?! :(

GaemKyu
Ahoj, jak jako, kde jsem byl?

Pink_Bunny
Měli jsme se setkat v kavárně a tys nepřišel :( Proč?!

GaemKyu
Blbost, já tam totiž byl :P Hele, jsem tady jenom na chvíli, jsem domluvený s klukama, že někam zajdem, potřebuješ něco konkrétního?

Pink_Bunny
Vlastně... Vlastně ani ne, jen jsem chtěl vědět, proč si tam nebyl :(

GaemKyu
No, ale já tam byl :D Nic, já valím, tak se měj hezky :*

Pink_Bunny
No jo, ahoj ;*

GaemKyu is offline.

Smutně jsem vypl počítač a přemýšlel, proč je najednou na mě takový. A taky nad tím, proč mě ani nepozdravil, když v té kavárně údajně byl.

Po chvíli někdo zaklepal na dveře mého pokoje. Otevřel jsem a uviděl svého brášku.

,,Ahoj, Minnie, ty, hele, o víkendu je ten školní ples, že jo?" Podíval se na mě s jakousi nadějí v očích.

,,Je no, proč se ptáš?" Nechápal jsem, o co mu jde.

,,Já jenom, jestli bys mi nemohl půjčit na ten večer tvůj pokoj..."

,,Můj pokoj? Na co?" Tohle se mi nelíbilo. Co to pako zase chystá.

,,No, má mi dojet kamarádka a tvůj pokoj je hezčí... A taky větší." Pousmál se. Nemohl jsem mu říct 'ne', přece jenom je to můj brácha a nevidím důvod, proč by tam nemohl být, když stejně nebudu doma.

,,Tak kamarádka... Mm, mm, dobře, ale jen na sobotu, okay?" Poplácal jsem ho přátelsky po rameni a už chtěl zavřít, ale on dveře zastavil.

,,A... Jen tak mimochodem, už sis našel nějakou partnerku?" Začal se hlasitě smát.

,,Prosím tě, bež už, nebo si to s tím pokojem ještě rozmyslím." Zavřel jsem mu přímo před nosem a sedl si na postel. Má pravdu. Ples se nenávratně blíží a já ještě pořád nikoho nemám. Nejhorší na tom je, že se mnou ani holky nemluví...

***
O pár dní později - pátek

,,Sakra, ples je už zítra!" Vstal jsem s hrozným pocitem, že tam budu asi sám. Naštěstí jsme dneska měli ředitelské volno, takže jsem nemusel nikam pospíchat. Vlastně musel. Kam jinam, než k noťasu.

Sakra, zase tu není! Začal jsem se nervovat.

Nenapadlo mě nic lepšího, než vzít telefon a zkusit mu znova zavolat.

,,Prosím?" Aish, zase ten vzrušující hlas.

,,Hele, prosím tě, ještě předtím, než mi to zase drze položíš... Zítra je ten ples, uvidíme se tam?" Doufal jsem, že řekne 'ano'.

,,Buď přesně v 10 pod diskokoulí, setkáme se tam." Řekl a položil to.

Bože, co to má za zvyk pokládat telefon, když s ním chci mluvit?!

***
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Smithf111 Smithf111 | E-mail | Web | 30. září 2015 v 21:17 | Reagovat

I gotta  preferred this  web web page  it appears very valuable   quite advantageous aakakafeaacgdekg

2 Pharme7 Pharme7 | E-mail | Web | 3. října 2015 v 0:38 | Reagovat

Very nice site!

3 generic generic | E-mail | Web | 16. října 2015 v 22:54 | Reagovat

Hello!

4 Smithd958 Smithd958 | E-mail | Web | 14. listopadu 2015 v 6:42 | Reagovat

Hiya, I am really glad I have found this information. Nowadays bloggers publish just about gossips and web and this is really annoying. A good blog with interesting content, that is what I need. Thanks for keeping this website, I'll be visiting it. Do you do newsletters? Can not find it. dacdfbddaeckeccb

5 viagra viagra | E-mail | Web | 11. května 2016 v 0:31 | Reagovat

whoah this blog is wonderful i like reading your articles.

6 uigrps uigrps | E-mail | Web | 16. ledna 2017 v 22:16 | Reagovat

Blood pressure is resolute, blink alongside moment, close the balance between heart output versus overall circumferential defences underground and varies depending on predicament, hysterical state, interest, and provisional on health/disease states. <a href="http://viagrawithoutdoctor.com/">generic viagra without doctor visit</a> is regulated close the brain via both the flustered and endocrine systems.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama