Bite My Tongue

5. června 2013 v 23:06 | Shanie |  Jednorázové crossover povídky - slash
Název povídky: Bite My Tongue
Autor: Shanie
Beta-reader: Utsukushii Akumu
Fandom: Super Junior/Miyavi
Pairing: Heechul/Miyavi
Pokračování: Ne
Varování: SLASH, 18+


***

Oblékl jsem se do přijatelnějšího oblečení a podíval se do zrcadla.

,,Musím vypadat dobře..." Řekl jsem si sám pro sebe a dál si česal vlasy a upravoval se. Udělal jsem si černé linky a poté dal maličkou pusu na zrcadlo. ,,Sluší ti to, Chullie." Pousmál jsem se a šel se obout. Vzal jsem si své oblíbené černé Converse tenisky, zavázal si tkaničky a vydal se směrem přímo do centra velkoměsta - Seoulu.

Jen jsem se tak poflakoval a přemýšlel nad svým životem. Poslední dobou se mi všechno hroutilo... Přišel jsem o několik kamarádů, opustila mě přítelkyně a já byl totálně na dně.

Vtom jsem zahlédl jeden na pohled zajímavě vypadající klub. Měl fialovo-růžový neonový nápis Pink Panther. Usmál jsem se nad tím docela komickým názvem, ale usoudil jsem, že to bude asi seriózní podnik, protože se to tu hemžilo lidmi a auty.

Neváhal jsem a rovnou jsem vstoupil. Otevřel jsem dveře a málem mi praskly ušní bubínky. Zavrtěl jsem nechápavě hlavou a šel si sednout k baru.

Nikoho známého jsem tam naštěstí neviděl, co by si o mě taky pak pomysleli, že.

Co nevidět ke mně přišel milý barman.

,,Co si dáte?" Zeptal se mě a podal mi nápojový lístek. Dlouho jsem nad tím přemýšlet nemusel, dal jsem si skleničku whiskey.

Jen jsem si tam tak popíjel a sledoval dění kolem sebe, když jsem někoho zahlédl, jak mě upřeně pozoruje. Měl barevné vlasy, krásně ostříhané, několik piercingů a jeho štíhlé tělo zdobilo několik zajímavých tetování.

Na první pohled mi byl docela povědomý, ale potom jako by se ten pocit někde vytratil. Podíval jsem se do země, pak na něj a pak zpátky k baru.

Nechápal jsem, proč na mě tak pořád hledí, ale začínalo mě to pořádně znervózňovat. Rozhodl jsem se proto, že se konečně napiju, už jsem to potřeboval.

Když najednou jsem ucítil poklepání na mém rameni. Prudce jsem se otočil a viděl toho nádherného kluka stát přede mnou.

,,Máš tu volno?" Pousmál se, přičemž si jazykem hrál s piercem ve rtu, což mě nenechalo dlouho chladným.

,,Jo, jasně." Mrkl jsem na něj a svolil mu, aby se posadil na barovou židličku vedle mě.

,,Dvakrát brandy." Požádal barmana, který nám nápoj okamžitě donesl.

,,Hele, já nekradu." Změřil jsem si ho pohledem, ale on se zase jenom usmál.

,,Já taky ne, no a co." Prohodil a napil se.

***

,,Takže ty nejsi odtud?" Po chvíli se naše konverzace rozjela. Už vím, že se jmenuje Miyavi a je údajně dost dobrý kytarista.

,,Ne, jsem z Hyoga. Ale můj sen byl vždycky žít v Korei." Zakřenil se a znovu se napil, poté i já.

,,Aha... A co jinak? Chodíš s někým?" Ptal jsem se dál, jeho život se zdál být zajímavý.

,,Já? Samozřejmě, že nechodím, jen se na mě podívej." Znechuceně na mě pohlédl a zklamaně se zadíval pod sebe.

,,Cože? Vždyť jsi úplně hezkej, vypadáš stylově a jen tak mimochodem, koukám na tebe pořád." Zastyděl jsem se, ale bral jsem to s rezervou.

Přece jenom, už mám v sobě pár skleniček a zítra si na to ani nevzpomenu.

,,Fakt? Tak díky... Vlastně, ani ty nejsi k zahození." Zkousnul si spodní ret a přejel mi ukazováčkem po stehně. Vylekaně jsem se mu podíval do očí, ve kterých se skrývala touha a chtíč. ,,Máš moc hezké rty, Chullie." Špitl do ticha a já se rozklepal. Ne strachem, ale spíš vzrušením. Navíc, on je jediný, kdo mě oslovuje Chullie, tedy kromě mě.

Pousmál jsem se a mé tváře zrudly. Nebyl jsem plachý, to ne, právě naopak, ale dnes, po tom všem, co jsem prožil, to bylo jiné.

,,Už ses někdy vyspal s klukem?" Pohladil mě po tváři a já nahodil vyjevený pohled. Cože?! Na co se mě to ptá?!

,,Kdysi jo, párkrát..." Plaše jsem se usmál od ucha k uchu, aniž bych vůbec věděl, proč se ptá zrovna na tohle. Nikdy jsem to nikomu neřekl, jen jemu, právě teď.

,,Mm, takže pár zkušeností asi máš, co." Olízl jsem si rty a svůdně se na něj zadíval. Nevím, co mě to popadlo, ale jako by se mého těla zmocnil chtíč. Chtíč udělat něco moc špatného. ,,Bydlím kousek odtud, nepůjdeme ke mně?" Opět to laškovné zkousnutí rtu a já myslel, že se na místě udělám. Ah bože, je to tím alkoholem, který do mě za celou tu dobu Miyavi nasázel, nebo se ze mě stává zase ten starý dobrý Heechul?

,,Jo, proč ne." Slezl jsem ze židle, počkal až zaplatí tu celkem velkou sumu a společně jsme vyšli někam do ulic. Vůbec jsem netušil, co dělám a kde jsem. ,,Kam že to jdeme?" Ploužil jsem se kousek za ním a strašně moc si chtěl někam sednout, protože mě začaly šíleně bolet nohy.

,,No přece ke mně." Zamrčel a chytl mě kolem ramen, aby se mi šlo o něco líp.

,,Aha, jo, už vím, hehehe." Začal jsem se smát jako blbej, ale to mi nevadilo, hlavně, že mi bylo dobře.

Ani jsem se nenadál a už jsem postával mezi nějakými neznámými dveřmi.

,,Tady jako bydlíš?" Zkřivil jsem vrchní ret a čekal na odpověď.

,,Ne asi, vedu tě ke svý babičce... Jistě že tu bydlím." Ironicky se zařechtal, popadl mě za dlaň a vedl mě nahoru po schodech.

Konečně jsme stáli asi u jeho bytových dveří.

Opět nevím, kde se to ve mně vzalo, ale když hledal klíče, spadly mu. Neváhal jsem a plácl ho po zadku. Myv se na mě otočil, nic neřekl a přitiskl mě silně ke zdi.

Povzdechl jsem si, jednou rukou mu vjel do vlasů a druhou mu mačkal jeho krásnej a sexy zadek. Naše polibky se stále prohlubovaly a já moc dobře věděl, že jen u líbání to neskončí, nebo jsem teda aspoň doufal.

Myv mi zajel rukou pod tričko a pohrával si s mou tvrdou bradavkou. Slastně jsem vzdychal do prázdna a užíval si to.

Uslyšel jsem, jak mi začíná rozepínat zip. Vítězně jsem se usmál a nedočkavě jsem mu pomohl sundat mi mé šedé kalhoty. Podíval se mi na něj a přes boxerky ho olízl.

Po chvíli už to ale nevydržel a strhl je ze mě, přesně jako předtím rifle.

Vzal ho do ruky a jemně ho stiskl. Slastně jsem sykl.

Zkušenými pohyby po něm přejížděl tam a zpátky, občas zrychlil, občas zpomalil, přesně tak, jak jsem to měl rád.

,,Chceš vykouřit?" Olízl si dolní ret a mně se na těle objevila husí kůže.

,,Prosím..." Šeptl jsem a to už jsem na něm ucítil jeho horký dech a vlhký jazyk. Napřed jen olízl špičku a pak si ho strčil do pusy celého.

Byl jsem naprosto v tranzu. Opilý, otřesený a právě mě na chodbě, kde se mohl kdykoliv někdo objevit, dělal jeden z nejvíc sexy kluků, které jsem kdy viděl.

,,Pojď, nechme si zbytek na doma." Uculil se a konečně mě vtáhl do teplého bytu.

Na nic nečekal, prostě mě vyzdvihl za zadek na kuchyňskou linku a posadil mě na ni. Zastudilo mě to, ale neřešil jsem to, za chvíli mě stejně opět zalije horko.

Napřed si naslinil ukazováček a vjel do mě jen ním. Ale já i tak cítil v sobě skvělý a vzrušující pocit.

,,Fuck me like an animal." Vypadlo ze mě najednou, ani jsem nevěděl jak, ale Miyaviho to očividně nakoplo. Neváhal, stáhl si kalhoty i s boxerkama a rychlostí blesku do mě vnikl.

Sykl jsem bolestí a slastí zároveň a zapřel se rukama o linku, abych nepadal, protože nárazy se zdály čím dál silnější a silnější.

,,Líbí se ti to?" Zašeptal a přitáhl si mě k sobě za týl. Naše rty se opět střetly a já mu do těch jeho vklouzl mým nedočkavým jazykem.

,,Aiiish..." Zasyčel jsem, když mě silně kousl do rtu. Ale i to mě dokázalo nějakým způsobem vzrušit. ,,Už budu..." Prohodil jsem, když jsem ucítil pocit napětí.

Myv nic neřekl, jen přidal na rychlosti a zakousl se mi do krku, dokonce jsem měl i pocit, že mi trošku teče krev.

Starší začal hlasitě vzdychat a měl zaťaté zuby. Po pár sekundách už jsem však ucítil, jak mě plní horká tekutina, která ze mě pomalu začala vytékat.

A to už jsem byl hotový i já.

Vyčerpaně jsem se o něj opřel a usmál se.

,,Díky." Poděkoval a já nechápavě zakroutil hlavou.

,,Cože? Za co jako děkuješ?" Pokrčil jsem rameny.

,,Za krásnou noc přece." Začal na sebe navlékat jeho po zemi se povalující kusy oblečení.

,,Ty někam jdeš?" Dál jsem se ptal.

,,Já? Já ne, to ty." Uculil se, podal mi mé triko, boxerky a kalhoty a doprovodil mě ke dveřím. Sice jsem to moc nepobral, proč mě takhle využil, ale abych řekl pravdu, byl jsem na to zvyklý.

Takový jsem býval kdysi dávno a vůbec mi to nevadilo.

***

Odešel jsem domů, jak mi přikázal, a vyspal se z toho. Miyavi mi k mému udivění na druhý den zavolal a pozval mě znovu na skleničku.

Scházeli jsme se tak každý pátek a pokaždé jsme skončili u něj, nebo u mě v posteli. Bylo mi jedno, že je děvkař a spí každý den s někým jiným, důležité pro mě bylo, že je můj aspoň z části.

Ale já ho jednou stejně dostanu a bude jenom můj.

To mi věřte...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 LoLo LoLo | 7. června 2013 v 11:19 | Reagovat

Věřím.

2 kulisek kulisek | E-mail | 26. června 2013 v 23:20 | Reagovat

ja mu taky rikam Chullie :-D :D
ha! Miyaviho znam! teda jen kratce, Bob chytnul manii, takze mi ho nutila aspamovala me 8-O ale tak, neni vubec spatny :D krom toho, na tom coveru vypada moc dobre :3
Chulikovi verim, on je toho schopnej :D
ale dobre toto :) se mi libi, jak se z puvodne zamysleny jednorazovky stavaj celozivotni lasky :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama