Room 311 - 2. část

3. června 2013 v 22:16 | Shanie |  Jednorázové povídky - slash (Super Junior)
Název povídky: Room 311
Autor: Shanie
Beta-reader: Utsukushii Akumu
Fandom: Super Junior
Pairing: Siwon/Yesung
Pokračování: Ne
Varování: SLASH, 18+
Pozn.: Upozorňuju, že jsem se nějak nevešla do 'pouhých' 15+ a udělala z toho celkem čuňárnu. Snad to nebude vadit a bude se Ti to líbit, Kulíšku! :)

***

Šichta byla úspěšně za mnou a já jsem se tak mohl konečně převléct do pohodlnějšího oblečení. Většinou nosím volnější rifle a tílko, plus k tomu sportovní tenisky. Tak se cítím nejlíp. Nastříkal jsem na sebe svou ne zrovna nejlevnější voňavku, upravil si vlasy a chystal se odejít domů.

,,Jak jsem mohl zapomenout?" řekl jsem si sám pro sebe a chytil se za hlavu. Někdo na mě přece čeká, nemůžu jen tak nepřijít.

Hodil jsem si tašku přes rameno a rozešel se směrem k pokoji 311, který byl k mému štěstí hned ve druhém patře.

Nesměle jsem zaklepal na dveře a ihned, co mi bylo otevřeno, jsem užasl. Sungie měl na sobě jen osušku kolem pasu, nádherně voněl a měl mokré vlasy.

,,Co tady děláš tak brzo?" podrbal se na hrudi, ale i přesto mě pozval dál.

,,Promiň, nechtěl jsem rušit, jen mě dnes pustili dřív," vysvětlil jsem mu a on jen souhlasně pokýval hlavou.

,,Nevadí, chvíli počkej, jen na sebe něco hodím," prstem ukázal, abych se posadil na křeslo, ale já ho neuposlechl a vychrlil jsem ze sebe naprostou hloupost.

,,To je dobrý, můžeš být i takhle," zkousnul jsem si ret. Jsem normální?!

Yesung se jen zákeřně zasmál, ale očvidně mu to nevadilo, protože souhlasil a ještě byl rád. Prý doma chodí nahý a tohle je pro něj pohodlné. To ale ještě neví, co to dělá se mnou. Netvrdím, že jsem gay, ale klučičí tělo se mi vždycky líbilo a vždycky mě zajímalo, jaké to je vyspat se s nějakým. Tím nechci naznačit, že se chci vyspat se Sungiem, rozhodně ne teď a rozhodně ne tady. Ale pár zvrhlých představ ještě nikomu neublížilo, ne?

,,Víš o tom, že mi koukáš už dobrou minutu na rozkrok?" znovu se zasmál a vyrušil mě tak z mých perverzních myšlenek.

Zakoktal jsem se a zrudl jsem. Opravdu jsem mu koukal mezi nohy? A opravdu tak dlouho? Nedivím se. Buď se mi to jen zdálo, anebo se pod tou osuškou opravdu začalo něco rýsovat.

Nasucho jsem polkl a omluvil se mu. On to vzal ale v klidu.

,,To nic, Shiwone," řekl tiše a posadil se vedle mě. Nemohl jsem si pomoct, nechtěl jsem být zvědavý nebo tak něco, ale měl jsem pocit, že mu ten ručník začíná sjíždět dolů a mou pozornost tak přitahovala jistá věc. Věc, která mě nějakým způsobem vzrušovala a způsobila, že i já začínal mít problémy se sebekontrolou. Všiml jsem si, jak se mi zadíval na místo u stehen.

,,C-co je?" dostal jsem ze sebe a polilo mě horko.

,,Rajcuješ mě," přivřel oči a přisunul se ke mně ještě o malinko blíž.

Myslel jsem, že se z toho nějak dostanu a brzy půjdu domů, protože jsem začínal mít strach. Ale realita byla naprosto odlišná.

Yesung se ničemu nebránil a osušku ze sebe shodil. Zůstal jsem tam sedět s pusou otevřenou dokořán. Jeho postava byla dokonalá a to, co se mu tyčilo mezi nohama, bylo ještě dokonalejší. Pohladil mě po hrudi a potom prsty sjížděl níž a níž, až k mému rozkroku. Zkušeně rozepnul přezku na mém koženém pásku a dravě se prodral dovnitř k boxerkám. Věděl jsem, že mi stojí už přinejmenším 5 minut a on si boule na mých riflích všiml určitě taky. Laškovně si olízl rty a podíval se mi hluboko do očí.

,,Už ti někdy honil kluk?" šeptl a rukou mi vjel pod boxerky. Ucítil jsem, jak se ho poprvé dotkl a jemně po něm přejel.

,,Ne, ještě nikdy," připadal jsem si hloupě, ale nemusel jsem, protože veškerou iniciativu za mě nyní převzal Sungie. Vůbec bych to do něj neřekl. Vypadá tak nevinně... A navíc mě zná pár hodin a už mi chce honit?!

,,Tak věř, že to bude to nejlepší, cos kdy zažil," nahl se ke mně a políbil mě. Jazykem se probojoval až k tomu mému a začal si s ním chtivě pohrávat. Občas do něj jemně kousnul, anebo ho vsál do pusy. Rajcoval mě čím dál víc a zdokonalil to ještě tím, když rukou trošku přitvrdil a začal mi jej honit o něco rychleji. Poddal jsem se jeho práci a zhluboka se nadechl. Neustále zrychloval a zpomaloval, aby tak rozkoš znásobil. Byl jsem v naprosté euforii a jediné, co viděly moje oči, byly rychlé pohyby jeho ruky v mých kalhotách. Čím rychleji a tvrději to dělal, tím hlasitěji to mlaskalo a mé tělo se celé třáslo.

Najednou ale přestal a stáhl mi kalhoty o něco níž. Tázavě jsem na něj pohlédl, ale on nic neřekl, prostě se sklonil, vzal ho do pusy a začal mi ho kouřit. Jazykem mi oblízl žalud a sjel ním až ke kořeni mého penisu. Slastně jsem vzdychl, chytil ho za vlasy a přinutil ho tak, aby si ho dal do pusy celého. Držel jsem ho, jak nejsilněji jsem mohl, a začal se pohybovat v jeho ústech. Cítil jsem, jak se Yesung nadavuje, ale právě zvuky onoho nadavování mě vzrušovaly ještě víc. Nehty se mi zarýval do zadku, ale já nepovolil. Zrychlil jsem a když už nemohl dýchat, pustil jsem ho.

,,Kurva," nadechl se a odplivl si.

,,Co je, tomu se říká deep throat," zkřivil jsem ret a poučil jej.

,,Tak na to, kurva, zapomeň!" křikl a dal mi slabou facku. Chytil mě pod krkem a hodil se mnou na gauč. ,,Teď tě ošukám tak, že si z toho nesedneš," řekl a hlas se mu zachvěl.

Nelámal si hlavu s tím, že mám kalhoty, jen je opět stáhl o úroveň níž a nalehl si na mě. Pootevřel rty a podíval se mi do očí. Ty jeho byly plné chtíče a vášně, moje naopak plné strachu. Jak už jsem řekl, nikdy jsem s klukem předtím nic neměl, ale vždycky jsem to chtěl zkusit.

Natáhl ruku k mému rozkroku, pohladil mi můj penis, sjel svým tělem o něco níž a zadíval se mi na něj. Pousmál se a přikázal mi, abych nohy zvedl do vzduchu a až si na mě lehne, položil mu je na záda. Olízl si prsty, přejel mi nimi kolem řitního otvoru, párkrát kolem něj zakroužil a jedním prstem do mě vjel. Chvíli své prsty do mě jen tak zlehka strkal a poté už do mě zasunul svou chloubu. Ze začátku to šlo ztěžka a několikrát se mi stalo, že jsem vyjekl bolestí, ale po chvíli už ve mně byl celý a já konečně poznal, jaký je to pocit. A byl to skvělý pocit. Začal se ve mně pomalu pohybovat a já začal přirážet. Připadalo mi, že je to spíš vášnivé, než 'šukačka taková, že si nesednu', ale já s tím byl spokojený.

Najednou mě prudce chytil a otočil mě břichem dolů. Neřekl bych do něj, jakou má sílu. Podvolil jsem se mu a on mi násilně roztáhl nohy. Sklonil se, párkrát přejel jazykem po mých varlatech a řitním otvoru a znovu do mě vjel.

Zavzdychal a o něco zrychlil. Já se mezitím věnoval sobě, honil jsem si ho, jak nejlíp jsem uměl, a po několika jeho nárazech a mých přírazech jsem se udělal sám sobě do ruky. Sungie ještě nebyl a nepřestával do mě bušit. I když už jsem nemohl, zmohl jsem se alespoň na to, abych se rukama zapřel a začal přirážet o něco víc. Ucítil jsem, jak ve mně sebou začal škubat a poté už jsem jen cítil, jak se do mě valí horká a hustá tekutina.

,,Shiwone," oddechl si, opatrně ze mě vyjel a slezl ze mě.

Přejel prstem po kapkách spermatu, které jsem měl v dlani, a poté si jej olízl.

,,To bylo... Úžasný," nebyl jsem schopen slova. Nikdy jsem nezažil nic rajcovnějšího a vzrušujícího, než sex s ním.

,,Tys byl úžasnej," znovu si kolem pasu omotal ručník, přešel ke mně a ještě jednou mě políbil. ,,Ale musíš už jít," prohrábl si své husté černé vlasy a já se na něj udiveně podíval.

,,Proč? Vždyť Heechul ještě ne-," byl jsem zrovna uprostřed věty, když jsem uslyšel, jak někdo otáčí klíčkem. Polkl jsem.

,,Do hajzlu," na Sungiem šel vidět strach a zděšení. Určitě jsem ale vedle něj nevypadal líp, ještě stále polonahý. V rychlosti jsem si zapl pásek a poupravil se, ale už bylo stejně pozdě. Heechul vešel do pokoje.

,,Co to má... do háje znamenat?!" křikl, když nás uviděl vedle sebe, celé zadýchané a neupravené.

,,Promiň, tati, nechtěl jsem, abys to viděl," Yesung vykulil oči a čekal, jak ho jeho otec potrestá. Ale Heechul nic neřekl, jen se pousmál.

,,Počkejte... Taky vlastně proč ne," škodolibě se zasmál a začal si rozepínat pásek u kalhot.

***
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kulisek kulisek | E-mail | 4. června 2013 v 20:52 | Reagovat

no to me poser :D kdyz sem tu byla pred cca hodkou, tak tu ten dalsi dil nebyl! :D anebo byl, ale ja si toho nevsimla, protoze jsem uz zmagorena z toho uceni? :-? kdo vi :D
rucnikovy sceny *__* tak to ses mi presne trefila do vkusu - ty ja nejradeji <3 :D neni nic rajcovnejsiho, nez mokry vlasy a kapky vody stekajici po obnazene hrudi a vpijejici se do rucniku :3 :D tak a ted budu mit par nemravnych predstav ja :D Ti teda pekne dekuju :-P
ale jako Yesung-seme... presne tak, Yesungie v rucnikovy scene jako seme - muj splneny sen v pisemne podobe (jeste tak natrefil na Sunga v rucniku v realu... *__* asi tusim, jakym smerem se ty moje "nemravne" myslenky budou ubirat :D)
jinak Siwona za to Sungovo priduseni pujdu asi zmlatit 8-O i kdyz pricina smrti by me asi rozsekala :D
a ten konec... jako... hento... ja na incest nejsem, ale tady by me pokracovani velice zajimalo :-D i kdyz by vlastne nemuselo jit tak uplne o incest, kdyby ehm byl jejich "prostrednikem" Siwon, ze? :D
teda reknu Ti, zes me na tu trojku pekne navnadila :D ze bych si sla zase zaprat? :-? si to tu pekne nekam poznamenam, at na to nezapomenu :D
a musim rict, ze se Kuliskovi moooooc libilo ^^ Kulich je uchyl, vsichni to vime, ale nikomu to nevadi :D jeste aby :D
dekuji, mnohokrat dekuji, prijdu zas a cekam trojku :-P a vubec nejsem vydriduch :D

2 Shanie; Mish Shanie; Mish | 4. června 2013 v 21:18 | Reagovat

[1]: Jsem moc ráda, že se ti povídka líbila :D Cože? Fakt jsem se trefila do tvýho vkusu? Jé, to mě teď hodně potěšilo... :D No, a on ten konec nebyl myšlen ani tak moc jako incest, i když trojka by to svým způsobem byla, že jo :D Kdybys chtěla, napiš si o další povídku, anebo můžu dopsat pokráčko (dodatek) tady k tomu, kdyby tě to zajímalo :) Jinak nemáš zač, jsem moc ráda za chválu! :) Určitě se sem ještě vrať! :)

3 Utsukushii Akumu Utsukushii Akumu | Web | 5. června 2013 v 0:41 | Reagovat

Tak lásko, s jistotou můžu říct, že tohle je zatím tvůj "nejúchylnější" slash, cos napsala, čímž se řadí mezi mé nejoblíbenější :D (Hlava...! :DDD) Jen tak dál! ^^

4 kulisek kulisek | E-mail | 5. června 2013 v 1:58 | Reagovat

[2]: no jiste :-D kde jsou rucniky, tak jsem i ja ^^ :D a musim rict, ze tohle byla nejlepsi rucnik-povidka *__*
prave a dost pekna trojka :D tak to si pis, ze by me to zajimalo :-D takze rikas, ze se muzu tesit na dodatek? :3 :D
prijdu a napisu si, zadny strachy, ja se na mista cinu vracim hrozne rada :D jenom si na Tebe musim neco zapekliteho vymyslet ;D

5 UkeEli^^ UkeEli^^ | E-mail | Web | 23. června 2013 v 0:28 | Reagovat

ha.. ha?! a kde je sakra pokračování? Hééj! to chci! jako.. jak.. heechul.. v siwonove prdeli.. *jebla sebou o zem* to.. hahah *umírá* hééj! napiš pokračování!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama